Par FIBARO

FIBARO sistēma ir viens no vislabākajiem Inteliģento mājokļu automatizācijas risinājumiem pasaules tirgū.  Izmantotā Z-Wave komunikācijas tehnoloģija FIBARO produktos ļauj kontrolēt gandrīz jebkuru elektrisko ierīci Jūsu mājoklī vai īpašumā bez papildus vadu instalācijas vai iejaukšanās elektriskā sistēmā. Pateicoties mazā izmēra moduļiem tos iespējams pieslēgt standarta gaismas slēdžu vai kontaktu kārbās aiz slēdža vai kontakta.

Rūpīgi veidotais ierīču dizains ļauj tos brīvi izvietot Jūsu mājoklī un tas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Kontroles ierīces nosūta Z-wave bezvadu komunikācijā sensoru ziņojumus un vadības komandas, lai veiktu nepieciešamās darbības. FIBARO sniedz augstāku komforta līmeni un drošību Jums un Jūsu ģimenei.

Home Center un Home Center Lite ir saprotama, vienkārša un lietotājam draudzīga programmatūras saskarne, kas Jums ļauj pārraudzīt un kontrolēt notiekošo Jūsu mājās vai birojā.

Lietotājiem ir iespēja kontrolēt FIBARO sistēmu caur viedtālruņa vai planšetdatora aplikācijām, kā arī no datora, izmantojot tīmekļa pārlūku programmu, esot mājās vai no jebkuras vietas uz zemes - attālināti caur interneta tīklu. Speciālās FIBARO vadības aplikācijas priekš iPhone, iPad un Android ierīcēm ir pieejamas lejuplādēšanai bez maksas.

Apskatīt:

Par FIBARO sīkāk